Relé startéru

Více
25. čvn 2012 18:58 #681 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Re:Relé startéru
Jo to mě taky napadlo, že by to mohl být kontakt na tlačítku startování. A jak si rozdělal tu spínačku? Mám hrůzu aby se mi to celé nerozjelo na tisíc kousků.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. čvn 2012 20:18 #682 od Cichal
Odpověděl Cichal pro téma Re:Relé startéru
Maju len ci je 100amperove,lebo povodne z Capka bolo slabsie.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. čvn 2012 17:56 #683 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma Re:Relé startéru
Taky jsem se bál, ale i když se to rozebere, tak to drží celkem pohromadě. Uvnitř toho zase moc na rozsypání není. Horší bylo to pak napasovat zase dohromady, hlavně plynový lanka.

Myro napsal:

Jo to mě taky napadlo, že by to mohl být kontakt na tlačítku startování. A jak si rozdělal tu spínačku? Mám hrůzu aby se mi to celé nerozjelo na tisíc kousků.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvn 2014 12:25 #2088 od rostibald
Odpověděl rostibald pro téma Relé startéru
Prosím. .nemá někdo zkušenost s problémem pri startovní. ..Startér jde do záběru, ale nepretoci motor...startrr jsem kontroloval, i natahl primo el.ale nic...nemohla byto být volnobezka? Diky za prispevky..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvn 2014 16:14 #2090 od cyberzef
Odpověděl cyberzef pro téma Relé startéru

rostibald napsal: Prosím. .nemá někdo zkušenost s problémem pri startovní. ..Startér jde do záběru, ale nepretoci motor...startrr jsem kontroloval, i natahl primo el.ale nic...nemohla byto být volnobezka? Diky za prispevky..

u mě normální jev tak 1x za 10 startů, neřešim a zmáčknu znovu...teorie praví,že se písty zastaví těsně před úvratí a startér to nedá, smířil jsem se s tím :blush:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvn 2014 18:27 #2092 od wp_thunder
Odpověděl wp_thunder pro téma Relé startéru
No zkus to natočit a dát sem video, jinak jak vypadá blbá volnoběžka uvidíš na mých videích (zejména se zaměř na ty rány, který to vydává když ta volboběžka odpadne a motor se vrátí zpět)- projdi si sekci "nelze nastarovat" máš to tam i s obrázkovou galerií ;) , stačí trochu hledat.

Martin @ Thunder

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.829 sekund
Powered by Kunena fórum